a Šiame žaidime galima turėti tik vieną žaidėjo paskyrą (nick), bei privalu laikytis visų žaidimo taisyklių. Pažeidę bent vieną taisyklę rizikuojate prarasti savo žaidėjo paskyrą negrįžtamai.
Užsiregistravę žaidime jūs automatiškai sutikote su visomis žaidimo taisyklėmis.
Slėpti pranešimą.
Taisyklės
1. Žaidėjų registracijos:
1.1 Kiekvienas žaidėjas žaidime gali turėti tik vieną žaidimo vartotoją - pažeidus šią taisyklę žaidėjas bus ištrintas arba kitaip nubaustas (taškų atėmimas, blokavimas ar pašalinimas iš sistemos)
1.2 Tik savininkas turi priėjimą prie vartotojo. Jei kitas asmuo, turintis kitą vartotoją žaidime, prisijungia prie vartotojo, tai bus laikoma multi vartotoju ir bus baudžiama.
1.3 Registracijos pardavimas, pirkimas ar atidavimas kitam asmeniui yra draudžiamas ir baustinas. Už šį pažeidimą registracijos savininkas yra baudžiamas blokavimu visam laikui. Išimtis: partnerystės santykiai (dual acc), kai du arba daugiau asmenų kartu valdo vieną bendrą registraciją, neturėdami jokių kitų registracijų tame pačiame serveryje.
2. Klaidų naudojimas:
2.1 Klaida tai žaidime esantis gedimas, kuris gali sukurti nesąžiningus pranašumus tam tikriems žaidėjams. Jūs negalite naudotis šiomis klaidomis. Jei tapsite klaidos auka, tokiu atveju būtina susisiekti su žaidimo prižiūrėtojais. Jei dėl klaidos prarasite resursus, karius ar kitus žaidime esančius dalykus, jie jums nebus grąžinti. Jei žaidimo vartotojas bus sugadintas klaidos arba blokavimo, tokiu atveju neįmanoma atkurti vartotoją į buvusią būseną
3. Turinys:
3.1 Įžeidimai, keiksmai ir visi kiti įžeidžiantys pranešimai yra draudžiami ir visi siunčiantys tokias žinutes bus baudžiami. Grasinimai leidžiami tik tada, kai jie konkrečiai siejami su žaidimu ir neturi jokio ryšio su kita platforma ar kitų žaidėjų privačiu gyvenimu. Politiniai, rasistiniai, pornografiniai ar kiti netinkami išsireiškimai neleidžiami jokiose žaidimo platformose.
3.2 Draudžiama parduoti pajėgas, resursus, veiksmus, registracijas. Draudžiama prašyti atlyginimo už žaidime praleistą laiką ir už registraciją atiduodamą pagal skelbimą.
3.3 Žaidime draudžiama betkokia reklamos forma.
3.4 Žaidimo administracija turi teisę bet kuriuo metu pakeisti šias taisykles
aAdministracija pasilieka teisę blokuoti arba pašalinti žaidėją iš sistemos nepateikiant jokių įrodymų jog jis pažeidė vieną ar kelias iš išvardintų taisyklių. Taip pat jokia žaidėjo patirta žala nebus atlyginta įskaitant ir išleistus pinigus įsigyjant žaidimo kreditus.

Atgal